Szanowni Państwo,

W zawiązku z zagrożeniem koronawirusem SARS-Cov-2 (COVID-19) oraz ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że Oddział Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Olsztynie od dnia 23 marca 2020 roku do odwołania wprowadza dalsze ograniczenia w pracy w swojej siedzibie.

W przypadku braku możliwości kontaktu z sekretariatem pod numerem stacjonarnym +48 (89) 527-39-54 prosimy o kontakt pod numerem komórkowym +48 600 945 348. Jednocześnie informujemy, że numery kontaktowe do wszystkich pracowników Oddziału znajdują się pod adresem https://www.buligl.pl/web/olsztyn/kontakt

Prosimy także o minimalizowanie korespondencji przesyłanej drogą tradycyjną na korzyść komunikacji elektronicznej, którą prosimy kierować na adres:  sekretariat@olsztyn.buligl.pl

 

________________________________________________________________________

Witamy na stronach Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, Oddział w Olsztynie

 

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, Oddział w Olsztynie od ponad 60-ciu lat działa w służbie lasów i ochrony przyrody Warmii, Mazur i Kurpiowszczyzny.

Pracujemy dla Lasów Państwowych, samorządów, instytucji związanych z ochroną przyrody, firm prywatnych i osób fizycznych.

Tworzymy plany urządzenia lasu wraz z mapami numerycznymi, sporządzamy dokumentacje gleboznawcze, siedliskoznawcze, florystyczne, fitosocjologiczne.

Wykonujemy prace z zakresu ochrony przyrody i krajobrazu: plany ochrony dla parków narodowych, rezerwatów przyrody i parków krajobrazowych, plany zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000, inwentaryzacje przyrodnicze i sozologiczne. 

Opracowujemy projekty z zakresu inżynierii leśnej, wykonujemy dokumentacje geodezyjne w pełnym asortymencie w lasach i poza lasami.

Dysponujemy wykształconą i doświadczoną kadrą inżynierską specjalistów z zakresu leśnictwa, ochrony środowiska, opracowań inżynieryjnych i geodezji.

Zapraszamy do współpracy…

Dowiedz się więcej na naszych stronach lub oglądając film „Plan na las".